Wynajem dźwigów na Górnym Śląsku – na co uważać?

Wynajem zwyżki przez PEC

Wydawać by się mogło, że wynajem dźwigu na Górnym Śląsku to bardzo prosta sprawa. Okazuje się jednak, że nie do końca tak jest. Postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się temu tematowi, abyście mogli uniknąć wpadek, które przecież przydarzają się wielu osobom chcącym wynająć dźwig samojezdny. Więcej szczegółów w naszym tekście!

Wynajem dźwigów na Górnym Śląsku musi być przemyślany!

Jeżeli decydujesz się na wynajem dźwigu samojezdnego, to musisz się w pierwszej kolejności zastanowić, czy rzeczywiście jest to konieczne. Naturalne jest to, że jeżeli prowadzisz firmę budowlaną bądź masz do wykonania prace, które wymagają użycia sprzętu ciężkiego, to koniecznie trzeba to zrobić. Jeżeli jednak takiej potrzeby nie ma, to być może jest to do uniknięcia.

Zanim podejmiesz decyzję o tym, czy dźwigi Gliwice są dla Ciebie, to musisz zobaczyć ofertę firmy, z której chcesz skorzystać. Tak się akurat składa, że w naszej ofercie jest kilka bardzo dobrych maszyn, które sprawdzą się na różne okoliczności. Przykładem tego jest chociażby Liebherr LTM 1070 przeznaczony do prac na średnich i dużych wysokościach. Z racji jego maksymalnego udźwigu wynoszącego 70 ton i całkowitej długości wysięgnika 67 metrów, będzie on idealny na budowę, chociażby wysokich bloków mieszkalnych. Dla mniejszych prac lepszą alternatywą będzie dźwig samojezdny Liebherr LTM 1030 z maksymalnym udźwigiem 30 ton.

Dźwigi na Górnym Śląsku powinny być w dobrym stanie!

Kwestie techniczne są nie bez znaczenia. To normalne, że gdy wynajmujesz jakąś rzecz, to oczekujesz, że będzie ona wydajna i dobrze zadbana. Po to przecież płacisz pieniądze, żeby mieć coś, co jest nieskuteczne. Dlatego też zanim zdecydujesz się na konkretny model, dokładnie zobacz czy wszystko jest w porządku. Dobrą praktyką będzie zapytanie właściciela danej firmy o przebieg maszyny i to, w jakim jest aktualnie stanie. Najlepszą opcją jest skonsultowanie wynajmu dźwigu samojezdnego z kimś, kto rzeczywiście ma wiedzę w kwestiach techicznych.

Masz ogromne szczęście, ponieważ dźwigi w Gliwicach od dźwigowy.pl są w bardzo dobrym stanie. Nie dość, że wynajmujesz maszynę, to jeszcze zyskujesz pewność, że jest to sprzęt odpowiednio zadbany. Na pierwszym miejscu stawiamy przejrzystość, dlatego też oferujemy klientom to, co najlepsze.

Wynajem dźwigu na Śląsku jest łatwiejszy niż zakup

Gdyby do głowy przyszła Ci myśl, że chcesz kupić dźwig, to od razu ją wyrzuć. Nie ma to większego sensu, ponieważ zapłacisz horrendalne pieniądze za zakup nowej maszyny albo nawet takiej, która jest używana. Dlatego też gdy wybierzesz dźwigi na budowę to lepszą opcją będzie wynajem. Oczywiście, inną sytuacją jest to, gdy prowadzisz firmę i cały czas realizujesz zlecenia. Wtedy rzeczywiście, zakup z czasem pewnie się spłaci.

Kwestia opłacalności sprzętu od dźwigowy.pl jest Twoim zbawieniem! Mówimy to tak dlatego, że posiadamy mocną ofertę maszyn, które możesz wynająć na Górnym Śląsku już od zaraz. Tak więc wynajem dźwigów może być w takich miastach jak: Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Świętochłowice, Pyskowice, Toszek, Mikołów czy Rybnik. Docieramy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, nawet do najmniejszych wiosek na Górnym Śląsku i nie tylko!

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu +48 608 451 136. Doradzimy Ci jak najlepiej potrafimy i sprawimy, że będziesz zadowolony z wyceny i realizacji usługi!