Dla kogo przeznaczony jest wynajem dźwigów samojezdnych?

Wynajem dźwigów samojezdnych od Dźwigowy

Jesteśmy fachowym przedsiębiorstwem, które już od lat zajmuje się wynajmem dźwigów samojezdniowych na terenie Gliwic, Zabrza, Katowic i pozostałych miast na Górnym Śląsku. Kto może wynająć dźwig samojezdny?

Dźwigi samojezdne to maszyny, bez których nie da się przeprowadzić prac budowlanych czy remontowych. Na rynku jest tak wiele maszyn do wynajmu, że klienci niestety, ale popełniają sporo błędów.

Wynajem dźwigów samojezdnych dla firm

Najczęstszymi klientami są firmy. Nie ma co się dziwić, ponieważ zakup dźwigu to spory koszt, niezależnie od tego czy są to Gliwice, Zabrze, Katowice czy inne miasta. Nowy dźwig to milionowe koszty, na które nie każda firma chce zgodzić. Dlatego też wynajem dźwigów samojezdnych w Gliwicach czy innych miastach jest po prostu lepszy i to tanie rozwiązanie dla firm.

Firmy dodatkowo często decydują się na wynajem dźwigu od firmy, która nie ma większego doświadczenia bądź realizuje usługi na kiepskim poziomie. Niestety, to się zdarza, co nigdy nie ma miejsca w Węglo-Sprzęt. Realizując nasze usługi za pośrednictwem dźwigowy.pl macie pewność, że sprzęt dostarczany na budowę jest w pełni sprawny i zrealizujecie nim wszystko to, czego potrzebujecie.

Chętnie wynajmujemy dźwigi klientom indywidualnym

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z was może mieć swoje potrzeby. Potrzebujecie dźwigu? Nie ma żadnego problemu. Nie dość, że chętnie dostarczymy Tobie dźwig Liebherr LTM 1070 z maksymalnym udźwigiem 70 ton, to w dodatku mamy inne maszyny, które sprawdzą się w boju. Nasza flota dźwigów samojezdnych na wynajem w Gliwicach, Zabrzu i na całym Górnym Śląsku to maszyny Liebherr, jak model LTM 1055, 1045 czy 1035.

Dźwigi samojezdne dla klientów indywidualnych często są wybierane, gdy potrzeba wykonać prace przeładunkowe, przenoszenia ciężkich materiałów. Wypożyczenie żurawia samojezdnego nie jest drogie, bo najtańszy dźwig Liebherr LTM 1030 to koszt 160 zł za roboczogodzinę. Usługi dźwigowe to nasza specjalizacja i zrobimy wszystko, żebyś był zadowolony z jakości realizowanych przez nas zadań.

Zachęcamy do kontaktu: tel:+48608451136. Znajdziecie nas również na Facebooku! https://www.facebook.com/weglosprzetgliwice