O firmie dźwigowy.pl

Firma Węglo-Sprzęt, wypożyczalnia dźwigowy.pl

Kim jesteśmy

Przedsiębiorstwo rodzinne

WĘGLO-SPRZĘT to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, której początki sięgają 1991 roku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się wynajmem samochodów ciężarowych, stopniowo poszerzając swoją ofertę o maszyny budowlane. Handel materiałami opałowymi rozpoczęliśmy w 2000 roku. W chwili obecnej możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w prowadzonej przez nas działalności.

Zakres działania

Zajmujemy się wynajmem sprzętu budowlanego: koparek, koparko-ładowarek, spycharek, ładowarek, walców wibracyjnych, dźwigów, agregatów prądotwórczych, podnośników montażowych z obsługą operatorską lub bez obsługi, serwisem maszyn budowlanych, świadczymy usługi transportu niskopodwoziowego.

Elastyczność wynajmu

Oferujemy również wynajem maszyn bez obsługi operatorskiej. Rozwiązanie to przynosi same korzyści, jeśli dysponujesz osobami wykwalifikowanymi do obsługi maszyn, a brakuje Ci zaplecza technicznego lub sprzęt którym dysponujesz uległ awarii. Nie ponosisz kosztów godzinowych pracy maszyny z operatorem, a jedynie bardzo atrakcyjną stawkę dobową lub miesięczną za wynajem, dzięki czemu maszyna pozostaje do Twojej dyspozycji przez 24h.

Innowacyjne podejście

Dostarczymy Ci maszynę własnym transportem niskopodwoziowym, więc masz pewność, że dostarczymy ją na czas i zawsze w najlepszej cenie. Dysponujemy profesjonalnym serwisem wszystkich wynajmowanych maszyn.

Zadzwoń do nas!